2S MAKİNA DIŞ CEPHE PLATFORM VE ASILI ERİŞİM SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

2S MAKİNA DIŞ CEPHE PLATFORM VE ASILI ERİŞİM SİSTEMLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ ; Dış Cephe Temizlik Asansörleri, Asma iskeleler, Dış Cephe Personel ve Yük asansörleri üreten ve geliştiren, aynı zamanda özel projelere çözümler sunup hayata geçiren dinamik bir firmadır.

ASMA İSKELE VE DIŞ CEPHE ASANSÖRLERİNDE NEDEN 2S MAKİNA ÜRÜNLERİ TERCİH EDİLMEKTEDİR?
İş alanını sadece dış cephe asansör , platform ve asma iskele sistemleri olarak belirlemiş 2SMAKİNA tüm enerjisini bu alanda harcamaktadır. Yurtdışında 2SPLATFORMS markasıyla uluslararası arenada kendini kabul ettiren firma, arge ve imalat kalitesini her geçen gün yenilemektedir. Müşteri ilişkilerine çok önem vermekle birlikte, karşılıklı pozitif diyaloglarla müşterilerinin gönlünü kazanmaktadır. Uluslararası Standartlara uygun kaliteli ve kullanışlı üretimler gerçekleştirmektedir. Bu sebeple ASMA İSKELE ve diğer ürünlerinde tercih sebebi olmaktadır.
2S Makina; Dış cephe temizlik sistemleri,bina bakım makineleri, elektrikli asma iskele, makaslı yükselticiler, yük ve personel asansörleri, özel üretim platformlar  üretim, satış, montaj ve servis hizmetlerini vermektedir.
Standart makinelerin yanı sıra, müşteri talepleri doğrultusunda, özel proje ve makineler üretmektedir.
2S Makina, üretmiş olduğu tüm makine ve yedek parçalarını, hammadde aşamasından teslim anına kadar sıkı test ve kontrollerden geçirmekte ve müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.
Tüm makine ve yedek parçalar analiz proğramlarına dayanarak üretilmekte ve büyük bir titizlikle üretimin her aşamasında düzenli kalite kontrolü yapılmaktadır.
2S Makina; dinamik, genç ve uzman teknik kadrosu, sürekli kendisini geliştiren yapısı, kapasiteli makine parkuru ile hizmet vermektedir.
Gelişen sanayi’ nin değişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte kaliteli ve güvenilir makine üretimini hedef alan şirketimiz, müşteri memnuniyetini ve insan güvenliğini esas ilke edinerek üretimine hızla devam etmektedir.
Etkili servis ağıyla; İstanbul , Ankara, İzmir, Mersin, Adana, K.Maraş illeri başta olmak üzere Türkiyenin 7 bölgesinde ve  Dünyada ; Türkmenistan, Azerbaycan, İran, Irak, Kıbrıs, Gürcistan başta olmak üzere bir çok ortadoğu ülkesinde ticaret ve servis ağı bulunmaktadır.

 

Paylaş: Facebook Twitter Google

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.