DMS PETROL İNŞAAT NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Şirketimiz 1988 yılında ticari faaliyetine toptan ve perakende beyaz eşya ticareti yapan Singer bayiliğini alarak başlamıştır. Sonradan 1995 yılında Ulukışla ve Pozantı ilçelerinde akaryakıt faaliyetlerini de eklemiştir. 1998 yılında başladığı akaryakıt kara nakliyatına da ‘K1’ Belgeli olarak halen sürdürmektedir. Bu alanda toptan ve perakende akaryakıt ihalelerine girerek kamu ve özel şirketlerin ihtiyaçlarına cevap vermeye devam etmektedir.

Firmamız 2000’li yıllardan itibaren soğutma alanında faaliyet gösteren Pehlivan Makina Karoser San. ve Tic. Ltd. Şti. firması ile birçok kez ortak soğutma işlerinde bulunmuştur.

Adaka Kağıt Torba San. ve Tic. A.Ş. fabrikasını 2014 yılında kısmi montaj ve makina bakımlarını alanında en az 15 yıllık tecrübesi olan teknik personellerle gerçekleştirmiştir.

Firmamız çalışmaları doğrultusunda Özçevik EPS Isı Yalıtım Ltd. Şti. fabrikasının montaj işlerini almış olup, belirtilen tarihten önce 2015 yılında teslim etmiştir.

Özertaş Kimya Maden İnş. Ltd. Şti.’nin Magnezyum Panel (Magpan) üretim tesisinin makina bakım işlerini alanında tecrübeleşen teknik elemanlarımızla kısa bir süre içerisinde teslim etmiştir.

Gelişen ve değişen dünya düzenine ayak uydurmak, ihtiyaçlara cevap vermek adına 2017 yılında DMS Petrol İnşaat Nakliyat San. ve Tic. Ltd. Şti. kurarak faaliyetlerimize tek çatı altında devam etmekteyiz.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.