ÖZAK SINAİ VE TIBBİ GAZLAR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

ÖZAK GAZ TEKNOLOJİLERİ 1993 yılında sanayi ve sağlık kuruluşlarının ve insanlarımızın gaz ihtiyacını emniyetli bir şekilde, standartlara uygun olarak ve makul fiyatlarla karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Kurulduğu günden bu yana müşteri odaklı, yenilikçi ve kaliteden ödün vermeyen çalışmalarıyla sürekli olarak gelişen şirketimiz, yaptığı işte hep “en iyi” olmayı kendine hedef seçmiş ve bunda büyük ölçüde başarılı olmuştur.

Sürekli gelişim felsefemiz doğrultusunda, yerinde gaz üretim tesisleri tasarım ve üretimi yapan ve dünyayla rekabet edebilen teknolojik bir firmaya dönüştük ve bununla gurur duyuyoruz. Bunu, başkalarını taklit etmeden kendi teknolojimizi geliştirerek başarmış olmamız da ayrı bir gurur kaynağımız.

Bu bağlamda Türkiye’de bir ilk olarak kendi tasarımımız olan Özak Azot Jeneratörünü geliştirmiş bulunuyoruz. Özak Azot Jeneratörü, azotu pahalı bir gaz olmaktan çıkarıp herkesin -basınçlı hava gibi- kolayca ve büyük paralar ödemeden elde edebileceği bir gaz haline getirmiştir.

Özak Azot Jeneratörü yurtiçi ve yurtdışında onlarca firma tarafından tercih edilerek teknoloji ve kalitesini kanıtlamış bulunmaktadır.

MÜŞTERİYE ÖZEL TASARIM VE İMALÂT

Her kullanıcının ihitiyacı farklıdır ve özel ilgi gerektirir. Herkese aynı fabrikasyon ürünü sunarsanız bir şeyler mutlaka eksik kalacaktır. Biz her projeyi özel olarak ele alıyor, terzi titizliğiyle çalışıyor ve o işe en uygun çözümü sunuyoruz. Bugüne kadar yaptığımız jeneratörlerden neredeyse hiç biri birbirinin tıpatıp aynısı değildir.

Deneyimli ve donanımlı mühendis kadromuzla sizin de gazlarla ilgili projelerinize ve problemlerinizin çözümüne talibiz.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.