ÖZKARA MÜHENDİSLİK

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Sektörün ihtiyaçlarını kendi lokasyonunda değerlendiren firmamız yeni makine yatırımlarına ve atölyecilikten fabrika anlayışına geçmiş olup 2.400 m2 alanda faaliyetine devam etmektedir.

İnşaat yaptırmak isteyen gerçek ve tüzel kişiler adına tüm yapım faaliyetlerini üstlenerek projenin kaliteli bir şekilde tamamlanmasını sağlamak. İnşaat öncesi proje tasarım safhalarından başlayarak, işverenin istekleri doğrultusunda, ekonomik-fonksiyonel-verimli yapılar oluşturmak.

Üretim Planlaması ve etkin kaynak kullanımı ile işin hedeflenen, süre ve maliyette bitirilmesi için, kalite güvencesi, iş güvenliği ve işçi sağlığı, iş programı, nakit akışı, gibi faaliyetlerle, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, Proje’nin Sahibine anahtar teslim olarak işi tamamlamak.

Özkara Mühendislik, her türlü şartlarda,  tecrübesi ve kabiliyeti ile aşağıdaki alanlarda hizmet vermektedir.
  • Endüstriyel Tesisler
  • Fabrika Binaları
  • Soğuk Hava Depoları
  • Tavuk Çiftlikleri
  • Büyük Baş/Küçük Baş Hayvan Çiftlikleri
  • Depolar
  • Hangarlar
  • Eğitim Yapıları ve Yerleşkeleri, Spor Tesisleri

ÖZKARA MÜHENDİSLİK faaliyetlerine 2007 yılında başlamış olup, güçlü teknik kadrosu ile bilgi ve tecrübelerini sizlerle paylaşan, koşulsuz müşteri memnuniyetini hep ön planda tutarak hizmet kalitesini çağın gereklerine göre uygulayarak bugünlere gelmiştir.

Sektörün ihtiyaçlarını kendi lokasyonunda değerlendiren firmamız yeni makine yatırımlarına ve atölyecilikten fabrika anlayışına geçmiş olup 2.400 m2 alanda faaliyetine devam etmektedir.

Değişen pazar ve sektör koşullarına en hızlı adaptasyonu sağlamak ve şirketimizin dinamik yapısını sürekli güncel tutabilmek için, geliştirme ve ileriye yönelik performans arttırma çalışmalarını temel edindik.
Gelişimin sürekliliğini kendimize ilke olarak tanımladık.

Personelimizin sektör, pazar ve teknoloji ile iç içe yaşaması ve bu yeniliklerin ürün ve hizmetlerimize adapte edilmesi için yenilikleri yakinen takip ediyoruz.

Müşterilerimize sadece çözümler sunmakla kalmayıp, aynı zamanda onların memnuniyetini de esas aldık. Müşteri memnuniyetini artırmak amacıyla , müşterilerimizden gelebilecek şikayet veya talepler, birimler arası ve de birim dahilinde yapılan müşteri değerlendirme toplantılarında ele alınarak , hızlı ve etkin çözümler sunulmaktadır.

Temel amacımız Müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulmasıdır.
Müşterilerimize en iyiyi, en hızlıyı, en güvenliyi ve en kaliteliyi sunmayı ilke edindik.

Müşterilerimizle satış ile bitmeyen bir dostluk geliştirmeyi ve bu dostluğu satış sonrasında da devam eden teknik danışmanlığımız ile sürdürmeyi hedefleriz.

 

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.